O nás

Společnost REPROSAM, s.r.o. byla založena v říjnu roku 1990. Prvotním záměrem společníků bylo množení a výroba zeleninových a květinových osiv pro zahraniční šlechtitelské firmy. První množitelský kontrakt byl uzavřen s firmou RIJK ZWAAN a porosty byly založeny již v roce 1991. Současně s těmito aktivitami se začala mezi oběma firmami postupně rozvíjet i obchodní spolupráce, která v roce 1992 vyústila ve smlouvu o výhradním zastoupení pro Českou republiku. Tato smlouva byla v roce 2002 rozšířena také pro území Slovenské republiky.

V roce 2000 jsme rozšířili naší nabídku o sazenice zeleniny. Našim zákazníkům dodáváme mladé rostliny ze tří podniků skupiny Grow Group a to z Německa – Grow Schwanteland Jungpflnazen GmbH, z Maďarska – Grow Group Palánta Kft. a z Holandska – Grow Group B.V. Jedná se o moderní, vysoce specializované podniky, které jsou zárukou vysoké kvality dodávaných rostlin.

Dalším produktem v naší nabídce, který vhodně doplňuje sortiment osiv a sazenic jsou netkané textilie. Od roku 1992 jsme výhradním zástupcem největšího světového producenta netkaných textilií společnosti Fiberweb. Nabízený sortiment pro zemědělství je široký a vyznačuje se vysokou kvalitou.

Naše společnost se snaží být skutečným partnerem pro všechny profesionální pěstitele zeleniny. Stabilní tým našich zaměstnanců s bohatými zkušenostmi je kdykoliv připraven vyhovět specifickým požadavkům našich zákazníků. I to je důvod, proč naše společnost patří mezi přední dodavatele ve svém oboru.

Bližší informace o nabízených produktech naleznete v jednotlivých sekcích.