Innesti Leopardi

Innesti LeopardiInnesti-Leopardi-6V roce 2015 jsme se rozhodli pro Vás připravit novou nabídku roubovaných sazenic. Využili jsme toho, že novým členem skupiny Grow Group se stala pěstírna Innesti Leopardi ze severní Itálie, která se specializuje právě na produkci roubovaných sazenic. Poloha tohoto podniku je z hlediska dopravní vzdálenosti daleko výhodnější, než poloha dřívějšího dodavatele. To má velmi příznivý vliv na kvalitu dodávané sadby. Navíc jsou rostliny produkovány v různých systémech, a proto máte možnost se rozhodnout, která velikost rostlin je pro Vaše účely vhodnější. Další výhodou je, že můžeme Vaše objednávky přijímat až do 31. ledna. Co se týká odrůd, tak zůstáváme u prověřeného sortimentu z minulých let.

Kvalita rostlin v jarní dodávce potvrdila naše předpoklady a změna dodavatele se setkala s velmi příznivým ohlasem našich zákazníků.

 

Meloun a okurky
S170 (85 rostlin)
T40 (40 rostlin)
Rajčata
S228 (114 rostlin)
T40 (40 rostlin)
Innesti-Leopardi2Innesti Leopardi3

U systémů Speedy S170 a S228 je v obou případech v sadbovačích obsazena pouze polovina buněk (viz. závorka). Systém T40 jsou starší rostliny ve větším balíčku. Velikost sadbovačů u všech systémů je cca 54×32 cm.

Innesti Leopardi4Innesti Leopardi5