Vreugdenhil Young Plants

Po ukončení aktivit skupiny Plantise na podzim roku 2022 se naším partnerem pro dodávky sazenic plodové zeleniny stala holandská společnost Vreugdenhil. Společnost byla založená v roce 1971 a sídlí v městě De Lier.

Tato moderně vybavená pěstírna, která se specializuje pouze na dodávky sazenic pro High-tech skleníky velice úzce spolupracuje s pěstírnou Klugt Quality Plants. Dohromady mají obě tyto společnosti šest areálů v různých lokacích v Holandsku a sazenice pěstují na celkové ploše 43 hektarů. Tento rozsah pěstebních ploch umožňuje dostatečnou flexibilitu při zajištění požadovaného množství sazenic v odpovídající kvalitě pro svoje zákazníky.

Důležitým kritériem pro zahájení naší spolupráce se společností Vreugdenhil byly vedle profesionálního zázemí a know-how také certifikace, které tato společnost obdržela a pravidelně je obhajuje. Jedná se především o certifikáty GLOBALG.A.P. a GSPP, které pro naše zákazníky znamenají jistotu s ohledem na nezávadný zdravotní stav dodávaných sazenic. A to je v současné době naším hlavním cílem – zajistit pěstitelům kvalitní a zdravé sazenic jako základ budoucího úspěchu při sklizni.

 

Certifikáty:<
>